Vieta, kura radīt savas mājas

Dzīvokļi Jūsu sapņa īstenošanai par gaišu, mūsdienīgu ģimenes mājvietu ainaviski zaļā apkārtnē! Jaunlazdu mājas izvietotas priežu meža ielokā tikai 10 km attālumā no Rīgas centra, Ķekavas novadā. Jauni dzīvokļi ir ērti sasniedzami gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu. Tie atrodas pavisam netālu no Dienvidu tilta pie Ziepniekkalna ielas un A7 šosejas. Pateicoties attīstītai infrastruktūrai, būs viegli apvienot galvaspilsētas plašās iespējas ar dabas tuvumu.

  • Veikali
  • Bērnudārzi
  • Skolas
  • Atpūtas vietas
  • Pieturas

Attīstīta infrastruktūra

zaļa vieta
500 m
Pārtikas veikals
150 m
Pietura (26.autobuss)
50 m
Mežs
3 km
Skola
4 km
Bērnudārzs

Skolas un bērnu dārzi

Jauni dzīvokļi Ķekavā ir ļoti populāra dzīvesvieta jauno ģimeņu vidū. Novads var lepoties ar pozitīvu, augšupejošu demogrāfisko pieaugumu, līdz ar to pašvaldība kā prioritāti izvirzījusi sakārtotu un pieejamu izglītību. Jauni dzīvokļi Jaunlazdās atrodas teritorojā, no kuras ērti sasniedzamas skolas, bērnudārzi un dažādas interešu izglītības iestādes Ķekavas novadā, kā arī tuvējā Rīgas pilsētas teritorijā. Tuvākās pirmsskolas izglītības iestādes ir 3km-4km robežās esošais "Avotiņš" Baložos, "Zvaigznīte" Valdlaučos un "Bitīte" Katlakalnā. Baložos atrodas tuvākā vidusskola, bet Katlakalnā darbojas Pļavniekkalna sākumskola. 

Infrastruktūra un sabiedriskais transports

Jaunlazdas ir jauni dzīvokļi Ķekavā stratēģiski izdevīgā satiksmes punktā, no kura ērtā veidā pa Dienvidu tiltu var nokļūt Rīgas labājā krastā, bet pa A7 šoseju- uz Ziepniekkalnu vienā un Ķekavu otrā virzienā. Jaunlazdas kā jauni dzīvokļi netālu no Rīgas atrodas vienotā sabiedriskā transporta sistēmā ar galvasspilsētu. 26. autobuss, kura pietura atrodas tikai 150 m attālumā no dzīvokļa mājām, ērti nogādā līdz Rīgas centram. Tikai 500 m no dzīvokļa ciemata ir tirdzniecības centrs "A7", kur pieejams pārtikas veikals, ikdienai nepieciešamās preces, kā arī tādi pakalpojumi kā aptieka, frizētava u.c.

Zaļa, dabiska apkārtne

Vai Jūs interesē jauni dzīvokļi netālu no Rīgas, kas atrodas ciešā dabas tuvumā? Jaunlazdu māju zaļā, dabiskā apkārtne ir nenovērtējama priekšrocība. Ķekavas novada ilgtermiņa vīzija ir kļūt par zaļu mājvietu dinamiskā pašvaldībā, un, šobrīd jauni dzīvokļi Ķekavā ir ļoti pieprasīta dzīvesvieta. Būvniecības laikā saglabājot vecos, dabiski augušos kokus, Jaunlazdās ir panākta maksimāli naturāla vide, ko papildina labiekārtota 3,5 ha teritorija ar zaļiem apstādījumiem. Jauni dzīvokļi atrodas tikai 50 m mo priežu meža, kas sniedz vizuāli patīkamu ainavu un iespēju doties pastaigās vai sportot. Rūpējoties par iedzīvotāju labsajūtu un vides veselību, gar šoseju ir uzcelts norobežojošs žogs.